Uudised

Registreeri .ee domeen 3, 6, 9 kuuks või kuni 10 aastaks

Alates 1. maist 2017 on .ee domeeni võimalik registreerida 3, 6, 9 kuuks ja kuni 10 aastaks.
1. maist anname teenusepakkujatele võimaluse pakkuda domeeni registreerijatele lühemaid ja pikemaid registreerimisperioode kui senini.

Alla aastaste perioodide pakkumine on ajendatud lühiajalistest projektidest ja nende hinnatundlikusest, kus kapitali on vähe või kui domeeni soovitaksegi vaid lühiajaliselt kasutada, näiteks kontserdid, hooajalised sündmused või projektiettevõtted.

Pikemad registreerimisperioodid on eelkõige mugavusteenus neile, kes planeerivad domeeni pikemalt kasutada. Samuti teeb teiste levinud rahvusdomeenidega sarnaste võimaluste pakkumine .ee domeeninime registreerimise ja haldamise lihtsamaks rahvusvahelistele ettevõtetele ja kaubamärkidele, kes registreerivad domeene Euroopa Liidu piirides korraga.

.ee domeeni registreerimise hind teenusepakkujale on alates 1. maist 3, 6 ja 9 kuustele domeenidele hinnaga vastavalt 1,6, 3,2 ja 4,8 eurot ning kuni 10 aastastel hinnaga 6 eurot aasta kohta. Toodud hinnad kehtivad teenusepakkujatele ning lõplik tasu kujuneb teenusepakkujate turukonkurentsis.

© 2017 Eesti Interneti Sihtasutus  | Paldiski mnt 80, 10617 Tallinn | Registrikood: 90010019