Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Eesti Interneti SA juhina jätkab Heiki Sibul

Eesti Interneti Sihtasutuse (EIS) nõukogu valis sihtasutusele avaliku konkursi kaudu juhatuse liiget. Nõukogu otsuse kohaselt jätkab juhatuse liikmena sihtasutuse senine juht Heiki Sibul. Juhatuse liikme uus ametiaeg algab käesoleva aasta 26. septembrist ning kestab viis aastat.
Eesti Interneti SA juhina jätkab Heiki Sibul

Heiki Sibul on EISi juhtinud alates 2012. aastast. Sibula juhtimisel on .ee register näidanud jätkusuutlikku tegutsemist ning paistnud silma valdkonna eesrindliku arendaja ja innoveerijana kogu Euroopas nii domeenioksjonite kui ka .ee registreerimist toetavate teenuste turule toomisega. Lisaks on aktiivselt kaasatud kohalikku internetikogukonda läbi mitmete ürituste nagu Interneti Päev ja Arvamusfestival, aga ka valdkonda populariseerivate projektide ja tegevuste toetamise.

Heiki Sibulal on hea meel jätkata .ee registri avatud ja arengule suunatud juhtimist: “EIS pühendub jätkuvalt internetikogukonna teenimisele. Olulisel kohal on ebakindlas majanduskeskkonnas jätkusuutlikku toimimise tagamine, et .ee usaldusväärsus kasvaks Eesti rahvusdomeenina veelgi enam. Soovin rakendada oma kogemust parimal moel vabama, ausama ja turvalisema interneti loomisel.”

Eesti Interneti Sihtasutus haldab maatunnusega .ee tippdomeeni ning esindab Eesti internetikogukonda. EISi nõukogusse kuuluvad Eneken Lipp, Erik Janson, Karmen Turk, Toomas Vaks, Tõnu Grünberg ja Aet Rahe (esimees).

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi