eeID – kõik autentimisteenused ühes kohas


Kas Sinu ettevõte pakub tarkvaralahendusi, mille puhul on oluline tuvastada teenuse lõppkasutajaid? Soovid, et sinu lahendust saaksid kasutada võimalikult paljud kliendid üle kogu maailma? Oleme just sel eesmärgil loonud isikutuvastusteenuse eeID, mis koondab ühte keskkonda enam levinud tugevat isikutuvastust võimaldavad meetodid. Seega aitab eeID vähendada ettevõtete halduskoormust ja säästa väärtuslikku aega.

Tänaseks on aina olulisemaks muutunud teenuseid kasutavate inimeste tuvastamine. Seetõttu on turul saadaval mitmeid lahendusi, mille vahel valida. Elektroonilisi isikutuvastuse võimalusi on ainuüksi Eestis neli, mujal maailmas lisandub neile veel hulk riigi ja erasektori poolt loodud lahendusi. Kõik need võimalused nõuavad aga eraldi liitumist, liidestamist ning haldust.

eeID koondab erinevad tugevat elektroonilist isikutuvastust võimaldavad teenused ühele platvormile - see võimaldab kokku hoida aega iga teenusepakkuja lepingute, turvavõtmete ja teenuse parameetrite halduselt ning arveldamiselt.

Lisaks autentimisele on eeID abil võimalik erasektori ettevõtetel saada ligipääs riigi poolt pakutavatele teenustele nagu Bürokratt.


Puudub kuutasu, maksad vaid tehtud päringute eest

eeID hinnastamine on selge ning läbipaistev. Puudub paketitasu ehk teenuse kasutaja tasub vaid tehtud päringute eest. Teenus toimib ettemaksupõhiselt ehk eeID teenuse kasutaja kannab oma kontole meelepärase summa, millest arvestame maha tasu iga autentimise eest. Seega toimub arveldamine mugavalt ning teenuse kasutaja jaoks märkamatult. Ühe päringu hind on vaid 0,1€+KM.

Kuidas tellida eeID teenus?

  • Suundu eeID portaali: https://eeid.ee.

  • Loo kasutaja.

  • Lisa süsteemi oma teenuse jaoks vajalikud andmed ning kanna raha ettemaksukontole (võimalik kasutada ka testsüsteemi, mis raha ei vaja).

  • Täidetud ankeedi kontrollib üle meie administraator ning aktiveerib teenuse juhul, kui kõik vajalikud andmed on olemas ja korrektsed.

  • Saadame teate, kui süsteem on kasutamiseks valmis.

Lahendus põhineb Riigi Infosüsteemi Ameti autentimisteenusel TARA – teenuse tehnilise kirjelduse leiad siit.

Teenuse kasutuselevõtu või haldusega seotud küsimuste korral kirjutage palun info@internet.ee.