Isikutuvastusteenus eeID, lihtne kolm-ühes lahendus!

Kui teie ettevõte pakub klientidele tarkvaralahendusi, mille puhul on vältimatult vajalik Eesti või teiste EL riikide lõppkasutajate elektrooniline identifitseerimine, siis nüüd on turul uus ja mugav isikutuvastusteenus eeID, mis võimaldab ühekorraga liidestuda 3 teenusega (Smart ID, Mobiil ID ja ID-kaart). Tegemist ei ole eraldiseisva elektroonilise isikutuvastuse lahendusega, vaid olemasolevate teenuste koondamisega ühe keskkonna alla.

eeID teenuse läbivaks märksõnaks on lihtsus - keskkonnaga on lihtne liidestuda ning teenust on mugav hallata. Lihtne on ka teenuse hinnastamine - puuduvad kuu- või paketitasud, on vaid üks üks tasu,  0,1€+km päringu kohta.

Kuidas eeID teenus tellida?

suunduge eeID portaali: https://eeid.ee

  • Looge sinna kasutaja - selleks ei ole elektrooniline isikutuvastus hädavajalik, kuid on abiks ikka.
  • Seejärel lisage süsteemi oma teenuse jaoks vajalikud andmed ning lisage ette maksu kontole raha (test teenuste tarvis on süsteemis test makselahendus, mis päris raha ei vaja).
  • Kui teenus kirjeldatud saab meie administraator vastava teate, vaatab selle üle ja kui kõik korras, siis aktiveerib.
  • Selle peale saate teie teate ning süsteemi on kasutamiseks valmis.

Kuidas toimub arveldamine?


Sarnaselt domeeniregistrile toimib ka eeID teenus ettemaksupõhiselt - klient kannab enda kontole soovitud summa ja iga autentimise eest võetakse sealt vastav tasu maha.

Lahendus rajaneb Riigi Infosüsteemi Ameti teenusel TARA, teenuse tehnilise kirjelduse leiad siit.

Kui teil on teenuse kasutuselevõtu või haldusega seotud küsimusi, kirjutage palun info@internet.ee