Uudised
.ee ja domeenindusega seotud uudised
Keskregistrisse taotluste vastuvõtmine ajutiselt peatatud. Täiendus: avatud uuesti 06.07 kell 14.12
EIS palub domeenide registreerijatelt kannatust domeenide registreerimisel. Selgus, et kõik sertifitseeritud registripidajad ei saa registriga ühendust. Kahetasemelise mudeli eripärast tuleb sellisel juhul võrdse kohtlemise tagamiseks peatada registrisse taotluste vastuvõtmine kõigilt registripidajatelt. EIS peatab keskregistrisse taotluste vastuvõtmise kuni uute testide läbiviimiseni registripidajatega. Registripidajad jätkavad registreerijatelt domeenitaotluste vastuvõtmist vastavalt täna jõustunud domeenikorrale ja edastavad need pärast registri töö taaskäivitamist registrile.
On äärmiselt oluline, et kõigile registripidajatele ja nende klientidele oleks tagatud võrdne juurdepääs registrile. EIS vabandab ja teavitab koheselt uuest käivitusajast.
Täiendus: Eesti Interneti SA avas 06.07 kell 14.12 uuesti taotluste edastamise registripidajate juurest keskregistrisse
Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi
_large.webp)
Uudised
Statistika
Globaalse domeenituru ülevaade
Globaalne domeeniturg on viimase aasta jooksul pöördunud taaskord kasvu suunale. Käesoleva aasta aprilliks oli maailmas kokku hinnanguliselt 380 miljonit registreeritud domeeninime. See näitab, kui oluline on domeeninimi iga ettevõtte, organisatsiooni või inimese jaoks, kes tahab olla internetis nähtav.

Uudised
Domeenivailduste Komisjon
Kui domeen muutub relvaks: miks peame oma digitaalse identiteedi eest seisma
Me kõik oleme kuulnud juhtumitest, kus petturitel on ettevõtte töötaja kaudu õnnestunud välja petta sadu tuhandeid eurosid – ja seda siinsamas Eestis, haritud inimeste arvelt.

Uudised
turvalisus
Kadunud kontod, kadunud kliendid: mida teada sotsiaalmeedia kontodega kaasnevatest riskidest?
Tänapäeva digimaailmas on sotsiaalmeedia ettevõtete turunduse ja visuaalse identiteedi lahutamatu osa. Sotsiaalmeedia ei ole enam pelgalt lõbusate piltide postitamise koht - sellest on saanud strateegiline turunduskanal. Siiski võivad kaasneda ainult sotsiaalmeedia kanalitele üles ehitatud turundusega erinevad ohud. Kuidas täpsemalt? Selgitame lähemalt.
Kommentaarid