Uudised, sündmused ja blogi

Siit leiad kõik meie uudised, blogipostitused ja ürituste, hoolduste ja katkestuste informatsiooni.

Tagasi

Eesti meeskond saavutas "European Cyber Security Challenge" võistlusel 7. koha

Eesti meeskond saavutas kahepäevasel "European Cyber Security Challenge" võistlusel Londonis 17 riigi seas 7. koha. Võistluse korraldasid Euroopa küberturvalisuse ekspertiisikeskus ENISA, Cyber Security Challnege UK ja telekommunikatsiooniettevõte BT Group plc.
Eesti meeskond saavutas
"European Cyber Security Challenge" (ECSC) võistlusel oli lahendada 39 erinevat ülesannet ning jagamisel oli 220 000 virtuaalset raha. Testiti oskusi alustades luku murdmisest kuni lõpetades kohtueelse ekspertiisi ja esitlusoskusega. Võistlus oli pinev nii pealtvaatajatele kui osalejatele, sest esikümne kohtade jaotus selgus alles viimastel minutitel.

Eesti meeskonnas olid järgmised kübertalendid: meeskonna kapten Artur Luik (TalTech/Skype/Microsoft), Heino Sass Hallik (TalTech/Devtailor), Tanel Peep (TalTech), Johannes Kadak (TTÜ Tartu Kolledz/Tarkvent OÜ), Mark Vainomaa (Väike-Maarja Gümnaasium), Martin Saar, Martin Širokov (UT), Rao Zvorovski (UT), Taavi Eomäe (UT), Jürgen Laks (UT). Eesti meeskonda tutvustava video leiate siit. Eesti meeskonda toetasid kohapeal treener Triin Muulmann (Kehtna Kutsehariduskeskus), vaatleja Krista Mulenok (Eesti NATO Ühing) ning KüberNaaskli võistluse korraldaja Birgy Lorenz (TalTech).

Eesti meeskonna saatmist ECSC võistlusele toetasid Kaitseministeerium ja Eesti Interneti Sihtasutus, läbi aitas viia Tallinna Tehnikaülikooli Küberkriminalistika ja Küberkaitse Keskus. ECSC on mitmete Euroopa riikide initsiatiiv, mille eesmärk on on kaasata küberjulgeolekualaseid talente kogu Euroopas ja ühendada suure potentsiaaliga noori talente küberjulgeoleku valdkonna ettevõtjatega.

Lisainfo võistluse kohta alates 17.10 aadressil www.ecsc.eu
.

Kommentaarid

105.02.2021

555

105.02.2021

555

105.02.2021

555

105.02.2021

555

105.02.2021

555

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi