Uudised, sündmused ja blogi
Siit leiad kõik meie uudised, blogipostitused ja ürituste, hoolduste ja katkestuste informatsiooni.
Jõua esimesena oma firma nimega domeenini! Aga miks? Sest kes .ee-s, see mees!
Seetõttu on mõistlik firmat luues kohe registreerida ka
samanimeline .ee domeen. Ainult nii võid kindel olla, et see hakkab kuuluma
tõesti just sinule.
Selleks, et saaksid vaadata, kas sinu ettevõtte
nimega domeen on veel vaba, tegime veebilehe, kust kõike seda mugavalt järele saab uurida. Aga mitte ainult – sealt leiad ka väikese mängu ning palju kasulikku infot, mida
teha juhul, kui domeen on juba kellegi teise poolt registreeritud.
Seega: kes .ee-s, see mees!
Uuri lähemalt siit >>>
https://sinufirmanimi.ee
Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi
ICANN81: oksjon siin, oksjon seal
Seekordse ICANNi üldkohtumise saan ootamatult kokku võtta sõnaga "domeenioksjon". See oli kõike muud, kui ootuspärane.
Valminud on EISi uue perioodi strateegia
Eesti Interneti Sihtasutusel (EIS) on valminud 2025 – 2027 strateegia, mis seab sihid ja eesmärgid eesootavateks aastateks. Strateegia valmimisse on andnud olulise panuse erinevad sidusrühmad, selle koostamisel on arvestatud riiklike ning valdkondlikke strateegiaid ja arenguid.
Restful alternatiiv registri liidesele
Alustasime EISis 2014. aastal uue registrisüsteemi arendust, kus üheks võtmeelemendiks oli kaasaegne lähenemine registri ja registripidaja vahelisele suhtlusprotokollile EPP (Extensible Provisioning Protocol).
Kommentaarid