Uudised, sündmused ja blogi

Siit leiad kõik meie uudised, blogipostitused ja ürituste, hoolduste ja katkestuste informatsiooni.

Tagasi

Kas teadsid, et ka ee domeene saab taaskasutada?

Igal aastal registreeritakse Eestis mitukümmend tuhat .ee lõpuga internetiaadressi. Reeglina ostetakse domeen üheks aastaks ning seda pikendatakse jooksvalt. Samas on üsna palju neidki domeene, mida erinevatel põhjustel ei pikendata - need vabanevad, jõuavad domeenioksjonile ning on valmis uue omaniku huve teenima.

Kas teadsid, et ka ee domeene saab taaskasutada?

Teisisõnu - tegemist on omamoodi taaskasutusega, sest vabanevate domeenide seast võib igaüks endale just täpselt tema äri või tegevuse jaoks kõige sobivama leida. Kusjuures pakkumiste seas on teinekord tõelisi pärleid - selgeid, lihtsaid ja eristuvaid eestikeelseid sõnu või mõisteid, mis annavad uuele omanikule eelduse heaks stardiks, olgu tegemist siis e-poe või muud tüüpi lehega.

Iga päev jõuab oksjonile mitmeid kümneid .ee domeene ning oksjoniportaal viib parimad domeenid kokku aktiivseimate huvilistega. Portaal sai loodud selleks, et pakkuda võrdseid võimalusi kõikidele soovijatele - igaüks saab domeenile teha oma pakkumise ning edukaks osutumise järel kuulub domeen talle. Domeeni, mis oksjonil kaubaks ei lähe, saab hiljem registripidajate juurest osta tavahinnaga.

Nagu öeldud - kuna .ee domeenide nimekiri uueneb lehel pidevalt, tasub lehel alatasa pilk peal hoida ning kohe kui midagi silma jääb, tegutseda. Edu!

Uuri järele – oksjon avaneb siit >>>


Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi