Uudised, sündmused ja blogi

Siit leiad kõik meie uudised, blogipostitused ja ürituste, hoolduste ja katkestuste informatsiooni.

Tagasi

Meeldetuletus: kauneima .ee domeeni saab Keeleameti nimekonkursile esitada kuni 15. septembrini

Keeleamet koostöös Emakeele Seltsi, Eesti keelenõukogu ning Haridus- ja Teadusministeeriumiga kuulutas kevadel välja ettevõttenime võistluse „Ehe Eesti – Eesti ettevõttele eesti nimi 2022”. Juba teist aastat saab konkursile esitada ka kauneimaid rahvusdomeene.

Meeldetuletus: kauneima .ee domeeni saab Keeleameti nimekonkursile esitada kuni 15. septembrini
Ettevõtmine sai alguse 2016. aastal ja toimub seitsmendat korda. Võistluse eesmärk on juhtida ettevõtjate ja avalikkuse tähelepanu avaliku ruumi võõrkeelestumisele ning väärtustada eestikeelseid äri-, ettevõtte- ja domeeninimesid.

Üldsus saab väärt nimekandidaate esitada seitsmes kategoorias (teenindusettevõte, tootmisettevõtte, aasta uustulnukas, vabaühendus, haridus- ja kultuuriasutus, õpilasfirma ning .ee internetiaadress ehk rahvusdomeeni nimi).

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 15. september aadressil bit.ly/EheEesti2022. Võistluse tulemused tehakse teatavaks Emakeele Seltsi kodulehe emakeeleselts.ee kaudu oktoobri alguses ettevõtjate nädala jooksul.

Žüriisse kuuluvad Eesti Interneti Sihtasutuse, Eesti keelenõukogu, Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsiooni, Emakeele Seltsi, Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Keeleameti esindajad.

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi