Uudised, sündmused ja blogi

Siit leiad kõik meie uudised, blogipostitused ja ürituste, hoolduste ja katkestuste informatsiooni.

Tagasi

Noorte kübertalentide võistlus "European Cyber Security Challenge 2018" toimub Londonis

ENISA pressiteade: ENISA korraldatav ning Cyber Challenge UK võõrustatav "European Cyber Security Challenge 2018" (ECSC 2018) toimub 15.-17. oktoobril 2018 Londonis, Suurbritannias kohas Tobacco Dock. 
Noorte kübertalentide võistlus
Sellel aastal võistleb Londonis 17 riiki. Esimest korda osalevad Prantsusmaa ning Poola.

Võistluse võitmiseks peavad ECSC2018 osalejad näitama kõrgeid tehnilisi- ja esinemise oskusi. Selleks, et lahendada keerulisi ja mitmekülgseid küberväljakutseid, mis sisaldavad veebi-, võrgu- ja nutiturvalisust, on vaja meeskonnatöö ja avaliku esinemise oskusi. 

"Mul on hea meel näha meie üritusega liitumas kolme uut riiki. See väljakutse on olnud võtmetähtsusega digitaalse turvalisuse teadlikkuse võimendaja. Euroopas on puudu kõrgete küberturvalisuse oskustega inimestest. Meil on puudu mitte ainult inimestest, kellel on reaalses maailmas turvalisuse rakendamise kogemus, vaid ka nendest, kellel on piisavad teadmised turvameetoditest. Sellepärast ka innustame noori jätkama kärjääri küberturvalisuse valdkonnas. Kasutan seda võimalust, et soovida kõikidele osalejatele edu. Võitku parim kübertalent!", ütles ENISA põhitegevuste osakonna juht Steve Purser.

Kübervõistlus toimub paralleelselt töömessiga, mis annab noortele osalejatele võimaluse leida karjäärivõimalusi turuliidrite juures.

ENISA-l on võistlusala lähedal ka lava, kus külastajad saavad võistlejatega suhelda. Kohal on ka ENISA spetsialistid, kes vastavad küsimustele ja jagavad kõigi huvitatutega oma teadmisi. Uudse elemendina korraldatakse laval ka tavalisi küberväljakutseid täiendav füüsiline väljakutse. 

ECSC2018 on mitmete Euroopa riikide initsiatiiv, mida toetab ENISA ning mille eesmärk on on kaasata küberjulgeolekualaseid talente kogu Euroopas ja ühendada suure potentsiaaliga noori talente küberjulgeoleku valdkonna ettevõtjatega.

Rohkem informatsiooni leiad www.ecsc.eu või võta meiega ühendust ecsc@enisa.europe.eu. Meediapäringuteks võtke palun ühendust press@enisa.europa.eu.

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi