Uudised, sündmused ja blogi

Siit leiad kõik meie uudised, blogipostitused ja ürituste, hoolduste ja katkestuste informatsiooni.

Tagasi

Tule ja kuula meie korraldatavat arutelu Arvamusfestivalil!

Ka sel aastal oleme oma teemaga Paides toimuval Arvamusfestivalil. Meie korraldatav arutelu toimub „Raha räägib?” alal ning teemaks on kaugtöö võimalused ja ohud üha internetistuvamas maailmas. Arutelu „Millest me kaugel oleme, kui teeme kaugtööd?” toimub reedel, 13. augustil kell 18.00 – 19.30

Tule ja kuula meie korraldatavat arutelu Arvamusfestivalil!
Pandeemia kehtestab end ning sunnib otsima võimalusi, kuidas säilitada tavapärane töötahe ja intensiivsus. Paljud meist on pandud pikaaegse kaugtöö fakti ette – aga kuidas motiveerida end ja kolleege? Kas uued mängulised vahendid suhtlemise soodustajana aitaksid vajalikku efekti saavutada (nt gather.town ja campfire)? Teisalt, EU on koostamas resolutsiooni nimega „Õigus mitte olla kättesaadav”. Mis mured ja rõõmud saadavad meid alatise digitaalse kättesaadavuse teel ja kuidas korraldada elu kodukontoris?


Arutelu moderaatoriks on digiekspert Erkki Leego ning panelistideks psühholoog ja muutuste juhtimise nõustaja Eva-Maria Kangro, küberturvalisuse koolitaja Diana Poudel, Targa Töö Ühingu juht Ave Laas ning Soraineni partner Piret Jesse.

Ala "Raha räägib?" FB ürituse (mille raames toimub ka meie arutelu) leiad siit - kliki. Arutelust saab kindlasti osa ka meie Facebooki lehe vahendusel - kliki ja vaata! 


Kommentaarid

119.08.2022

1

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi