Uudised, sündmused ja blogi

Siit leiad kõik meie uudised, blogipostitused ja ürituste, hoolduste ja katkestuste informatsiooni.

Tagasi

Vaata kaarti: need olid enimkasutatud sõnad 2021. aastal registreeritud .ee domeenides

2021. aastal registreeriti 27 396  uut .ee domeeni ning nii nagu möödunud aastal, vaatlesime ka nüüd, millised  sõnad või mõisted on meie rahvusdomeeni puhul kõige populaarsemad. 
Vaata kaarti: need olid enimkasutatud sõnad 2021. aastal registreeritud .ee domeenides
Kuna domeenid on loomult unikaalsed, ühtlustasime analüüsi tarbeks käänded ning eraldasime liitsõnad. Kui 2020. aasta tulemuste puhul torkasid silma nii mõnedki Covidiga seotud sõnad, siis 2021. aastal sellised mõisted enam esikümnesse ei pääsenud.

Nii nagu varasemalgi aastal, on kõige populaarsemad sõnad .ee domeenides 24, auto, rent ja Eesti. Neile järgnevad kodu, ehitus, shop, tr, estonia, keskus, tech ja pood.  Kaart kirjeldab olukorda paremini ning siit leiab ka mõisted invest, sport, mark, art jne.

Tohutu lihtsustusega võib öelda, et meile meeldivad autod, kodu ja meeldib ehitada. Hea oleks, kui kõike seda ilmestab alaline kättesaadavus (24) ning tõsiasi, et paljusid asju saab omamise asemel rentida. Analüüsi aluseks on 2021. aastal registreeritud 27 396 .ee domeeni. Ja muide, kui teile jääb silma mõni tabav ning hea kõlaga uus .ee domeen (registreeritud hiljem kui 14.03.21), siis andke see üles konkursile, kus otsitakse kauneimat .ee domeeni!

Kaarti saab suuremalt vaadata siit - kliki.
Täiendavat jooksvat statistikat rahvusdomeeni osas näeb siit - kliki.

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi