Uudised, sündmused ja blogi

Siit leiad kõik meie uudised, blogipostitused ja ürituste, hoolduste ja katkestuste informatsiooni.

Tagasi

Vaata kaarti: need olid enimkasutatud sõnad 2021. aastal registreeritud .ee domeenides

2021. aastal registreeriti 27 396  uut .ee domeeni ning nii nagu möödunud aastal, vaatlesime ka nüüd, millised  sõnad või mõisted on meie rahvusdomeeni puhul kõige populaarsemad. 
Vaata kaarti: need olid enimkasutatud sõnad 2021. aastal registreeritud .ee domeenides
Kuna domeenid on loomult unikaalsed, ühtlustasime analüüsi tarbeks käänded ning eraldasime liitsõnad. Kui 2020. aasta tulemuste puhul torkasid silma nii mõnedki Covidiga seotud sõnad, siis 2021. aastal sellised mõisted enam esikümnesse ei pääsenud.

Nii nagu varasemalgi aastal, on kõige populaarsemad sõnad .ee domeenides 24, auto, rent ja Eesti. Neile järgnevad kodu, ehitus, shop, tr, estonia, keskus, tech ja pood.  Kaart kirjeldab olukorda paremini ning siit leiab ka mõisted invest, sport, mark, art jne.

Tohutu lihtsustusega võib öelda, et meile meeldivad autod, kodu ja meeldib ehitada. Hea oleks, kui kõike seda ilmestab alaline kättesaadavus (24) ning tõsiasi, et paljusid asju saab omamise asemel rentida. Analüüsi aluseks on 2021. aastal registreeritud 27 396 .ee domeeni. Ja muide, kui teile jääb silma mõni tabav ning hea kõlaga uus .ee domeen (registreeritud hiljem kui 14.03.21), siis andke see üles konkursile, kus otsitakse kauneimat .ee domeeni!

Kaarti saab suuremalt vaadata siit - kliki.
Täiendavat jooksvat statistikat rahvusdomeeni osas näeb siit - kliki.

Kommentaarid

Dr Michael PhD 29.05.2022

Tähelepanu Eesmärk on teavitada üldsust, terveid mehi ja naisi. Keda huvitab Luuüdi, munandite ja 100% tõsiste neerude luuüdi viivitamatu annetamine; kontaktmeiliaadress; Clevelandclinicmanagement@gmail.com sest neid on meil palju patsiendid, kes vajavad praegu neerusiirdamist. Leia võimalus rahastamisraha eest neeru müüa Ostame sinu oma neer 800 000 euro eest Maks: 600 000 eurot Munasarjad: 300 000 eurot Luuüdi: 500 000 eurot meil on ka Vib / aids ultra vibros 11 ravimit, mis võivad neid ravida või anda neile pikema puhkuse Saatke meile e-kiri E-MAIL; Doctormichaelapa007@gmail.com E-post; Clevelandclinicmanagement@gmail.com

Elena Lynda 29.05.2022

tunnistus, tunnistus!! !!! Ma tahan olla lugu sellest, kuidas Jumal dr. Pedro aitas mind neeruoperatsioonil. Olen Lynda Hispaaniast ja müüsin nefroloogi Pedro haiglasse 1 000 000 euro eest. Pärast vormi täitmist ja tingimustega nõustumist tehti mulle operatsioon USA-s, Holy Madrina kliinikus, neil on filiaal ka Euroopas Hollandis ja Türgis elu aga ei, neil on parim igakülgne meditsiiniline kogemus ja peale operatsiooni küsisin 1 000 000 euri, saab ka pool enne operatsiooni või natukene raha kuludeks ja olen väga rahul, et kõik mu rahalised probleemid on möödas. Kutsun kõiki üles võtma ühendust dr. pöörduge Pedroini poole. E-post: Marialadrimaholyclinic@gmail.com Tervitused

119.08.2022

1

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi