Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

12. juunil toimub TTÜ KüberKonverents - valmisolek küberohtudeks ja küberkindlustuseks

Tallinna Tehnikaülikool, Kaitseministeerium ja Eesti Interneti SA kutsuvad kõiki huvilisi osalema 12. juunil TTÜ KüberKonverentsil, mille selle aasta teemaks on valmisolek küberohtudeks ja küberkindlustuseks. Küsime, mis toimub küberruumis ja kas oleme valmis selle varjukülje avaldumiseks. Seminaril arutleme, kas teame kõiki ohtusid tehisintellekti tulekuks ja kui palju peavad muutuma reeglid, kes mängu kontrollib, kuidas valmistuda riskideks ja kas turvalisus on võimalik.
Konverentsi esimene pool on eesti keelne. Pealelõunal liitub meiega Cyber Security Summer School ja tegevus muutub rahvusvaheliseks ning osaliselt inglise keelseks. Näiteks tutvustatakse Malwarebytes uut laborit TTÜ Mektorys, üles astuvad nii Eesti kui välismaised küberstaarid nagu Peeter Marvet (Zone Media), Raido Orumets (BCS), Toomas Lepik (TTÜ) ja Jenny Radcliffe (Host of The Human Factor Podcast, UK) ja Lisa Forte (Red Goat Cyber Security, UK).

Konverentsi korraldaja Birgy Lorenz: "Tegemist on viimase aja kõige suurema maalähedase küberkaitse kogukonna kogunemisega Eestis, kus astuvad üles nii teadlased kui tudengid, turvaspetsialistid kui ametnikud. Meie kõikide ühine eesmärk on tuua digitaalne ohutus ja küberturvalisus tavainimesele sammukese lähedamale, et kõikidel oleks infoühiskonnas mõnusam toimida. Olete oodatud sellest osa saama!"

Konverentsil toimuvad mitmed kaasahaaravad mängud ka osalejatele. Päeva lõpus kuulutatalse välja küberkaitse noorte talentide võistluse KüberNaaskli võitjad ning KüberLaagrisse edasipääsejad.

Konverentsile on kohti 150 ja päevakava ja registreerumisvõimaluse leiate www.kybernaaskel.ee


Lisainfo: 
BIRGY LORENZ, TTÜ projektijuht
birgy.lorenz@ttu.ee

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi