Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Domeeninimedega seotud tehingute arv kasvas mais 20%

Eesti rahvusdomeen on populaarsem kui kunagi varem. Hea meel on tõdeda, et mai oli domeeninimede registreerimiste vaates väga edukas: tasuliste tehingute ehk uute domeenide registreerimine ning olemasolevate pikendamine kasvas koguni 20%.
Domeeninimedega seotud tehingute arv kasvas mais 20%

Rahvusdomeen .ee oli maikuu lõpuks kasvanud ligi 159 000 aadressini. Seega oli möödunud mai domeenide registreerimise poolest kõige edukam maikuu läbi aastate. Paratamatult on tehingute arv mõjutatud poliitilistest sündmustest ja majanduse olukorrast ning oma jälje on sellele jätnud nii globaalne pandeemia kui sõjategevus. Mais nägime aga domeeninimedega seotud tehingute arvu kasvu ning nüüdseks on see taastunud pandeemia-eelsele ajale.

Domeeninime registreerimine annab suurepärase võimaluse haarata kontroll oma interneti identiteedi ja e-posti üle enda kätte ning olla seeläbi teenusepakkujatest sõltumatu. Ettevõtjatel aitab omanimeline koduleht tutvustada enda tooteid ja tegevusi kohalikul turul ning paremini välja tulla Google otsingumootoris. Lisaks on koduleht kõige turvalisem ja kindlam lahendus juhuks, kui sotsiaalmeedia kanalitele on ligi pääsenud pahalased.

Domeeninime registreerimine on kiire ja lihtne! Kuidas seda teha – vaata lähemalt meie kodulehelt!

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi