Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Interneti Päev 2017 -  Internet - Andmed! Algoritmid! Paradiis?

30. märtsil toimub kolmandat korda Eesti Interneti arengutega seotud teemade konverents Interneti Päev 2017. Konverentsi korraldab Eesti Interneti Sihtasutus. Sündmuse märksõnadeks on algoritmid ja sotsiaalmeedia, andmed ja omandiõigus, internetiparadiis ja kuritegevus ning internet ja jalajälg.

Kolmandat korda toimuval Interneti Päeval on luubi alla võetud andmed, algoritmid ning paradiis! Ehk, kas algoritmid on roosas mullis elamise võlu?! Kas tead, kuidas Sinu infovoogu suunatakse? Miks näed just sellist reklaami sotsiaalmeedias? Kes omab andmeid Sinu kohta? Kas tahaksid omada õigust enda kohta käivate andmete üle? Andmete vaba liikumine viiendaks põhiõiguseks?! Ning kas internet on paradiis kurjategijatele? Kes vastutab selle eest, et keegi teine Sinu elu internetis elab? Kuidas tõendada kuritegevust internetis? Kas õigussüsteem on digiajale jalgu jäänud?

Nende ja teiste intrigeerivate küsimuste üle arutlevad Henrik Roonemaa, Ainar Ruussaar, Jaanus Tehver, Henrik Aavik, Karmen Turk, Mairi Heinsalu, Sten Lind, Hanna Turetski-Toomik, Viljar Peep, Märt Põder ning Margus Mägi.

Ühepäevase konverentsi peamine idee on kokku tuua Eesti interneti ja kogukonna huvilised, et arutada ja anda oma panus Eesti interneti arengutele.

Interneti Päev 2017 on eesti keeles ning osalejatele tasuta. Lisainfo ja registreerimine päev.internet.ee. Jälgi sündmust Twitteris #ipäev, @Eesti_Internet ning Facebookis @eestiinternet.

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi