Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Interneti Päev 2018 “Noored vs robotid – muinasjutust välja?” toimub 29. märtsil

Eesti Interneti SA korraldab juba neljandat korda interneti teemadele pühendatud konverentsipäeva. Sündmuse peateemadeks on potentsiaalsed tehnoloogilised muinasjutud nagu virtuaalraha või Z-generatsioon, robotite õigused ja kohustused ning ühiskondlik mure ja noorte internetisõltuvused.
Interneti Päeval 2018 on luubi all teemad, kas targad tehnoloogiad nagu asjade internet, virtuaalraha, isesõitvad ja lendavad autod, plokiahela tehnoloogia, tehisintellekt ning uus noorte Z-generatsioon on päris või on need segu turundusest, tehnovaimustusest ja soovmõtlemisest. Teiseks räägime robotitest, kas see, mis on lubatud inimesele, ei ole lubatud robotile. Kas robotile on vaja puhkust? Kas on vaja maksustada ettevõtted, kes asendavad töötajad robotitega? Kas makse tuleks küsida robotilt endalt? Millist uut õigusruumi vajab robootika laiemalt? Kolmandaks aruteluteemaks on noored ja infoühiskond. Mis on infoühiskonna ajastu noore valuuta? Interneti “feim” ja “laikide” lugemine? "Laikida" või mitte "laikida", see on küsimus! Kas noor on tegelikult see sama õnnelik inimene, kes seal pildil või videos?

Kas Sa tead, kuhu Internet areneb? Me ei tea, kuid meie eesmärk on jõuda sellele teadmisele lähemale!

Nende ja teiste intrigeerivate teemade üle arutlevad Henrik Roonemaa, Kaidi Ruusalepp, Linnar Viik, Tanet Tammet, Karmen Turk, Joona Saluveer, Marten Kaevats, Evelin Pärn-Lee, Birgy Lorenz, Kätlin Kostabel, Maarja Punak ja Jasper Rebane.

Interneti Päev 2018 on eesti keeles ning osalejatele tasuta. Lisainfo http://päev.internet.ee/2018

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi