Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Kontrolli oma .ee domeene registreerija portaalist!

Eesti Interneti SA käivitas uue registreerija infoportaali, kust Sina .ee domeeni registreerijana saad mugavalt ülevaate kõikidest endaga seotud domeenidest sõltumata sellest, millise registripidaja juures domeenid on registreeritud.

Infoportaal annab ülevaate domeenide aegumistähtaegadest, staatustest ning muudest detailidest nagu domeenidega seotud kontaktid ja registripidajad. Lisaväärtusena kuvatakse ka domeenidega seotud ajalugu. Infoportaal on kasulik eelkõige neile, kellega on seotud hulgaliselt erinevate registripidajate juures registreeritud domeene.

Portaali saab siseneda kasutades Eesti ID-kaarti või mobiil-ID-d. Registreerija portaalis näed domeene, millega oled seotud halduskontakti, tehnilise kontakti ja/või eraisikust registreerijana. Kui Sa ei leia portaalist endaga seotud ettevõtete domeene, kuid soovid ülevaadet ka nendest, siis palume Sul lisada end antud domeenide halduskontaktide hulka (domeenil võib olla mitu halduskontakti). Halduskontakti lisamiseks võta palun ühendust vastava domeeni registripidajaga.

Tuletame meelde, et registreerija portaal on infoportaal ning toiminguteks nagu domeeni uuendamine ja andmete muutmine, pöördu oma registripidaja poole.

Sinu tagasiside, mõtted ja ideed, kuidas portaali veelgi kasutajasõbralikumaks muuta on oodatud aadressil tagasiside@internet.ee.

Soovime Sulle mugavat kasutamist!


Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi