Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Meie digitaalne tulevik @Internet Governance Forum 2017

IGF 2017 olulisemad aruteluteemad on küberturvalisus, andmetel põhinev majandus ning inimõigused internetis, samuti võetakse luubi alla digitaliseerumise mõju majandustele, meediamaastikule ning poliitilisele süsteemile.
ÜRO järjekorras 12. IGF on maailma suurim digitaalsete poliikate arutamise platvorm, mis on avatud kõikidele sidusrühmadele ja huvilistele. Meie digituleviku teemadel on arutlemas erasektori, valitsuse, kodanikuühiskonna, tehnilise ning akadeemilise kogukonna esindajad.

2017. aasta sündmus toimub pealkirja "Kujunda oma digitaalset tulevikku" ("Shape your Digital Future") all, mis peegeldab üleskutset igale inimesele arutlema ja kaasa rääkima meie digitaalse tuleviku teemadel.

IGF esimesel päeval toimub paneelarutelu rahvuslikest perspektiividest kriitilise informatsiooni infrastruktuuri turvalisuse osas, kus osaleb Eesti esindajana Marina Kaljurand. Esimesel päeval leiab arutelusid tehisintellekti ja tuleviku üle, samuti valeuudistest, andmetest kui uuest naftast, mis kujundab majandusi, soolisest ja arengulõhest digimaailmas jne. Kõik IGF 2017 aruteluteemad ja päevakava leiad SIIT


Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi