Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

#IGF2015 - maailma Interneti diskussioonifoorum

Internet Governance Forum 2015 on diskussioonifoorum teemadele nagu küberturvalisus ja usaldus, internetipõhine majandus, kaasatus ja mitmekesisus, avatus, sidusrühmade koostöö suurendamine ning Internet ja inimõigused.
Internet Governance Forum (IGF) üdliselt on foorum kõikidele Interneti ökosüsteemi kuuluvatele sidusrühmadele võimaldades diskussioone ja koostööd teemades nagu privaatsus, digikeskkond, võrguneutraalsus ja küberturvalisuse strateegiad.

10.11-13.11 João Pessoas toimuva IGF2015 pealkirjaks on "Interneti halduse evolutsioon tagab jätkusuutliku arengu (Evolution of Internet Governance: Empowering Sustainable Development). Viimase alla koonduvad erinevad diskussiooniraamid: küberturvalisus ja usaldus, internetipõhine majandus, kaasatus ja mitmekesisus, avatus, sidusrühmade koostöö suurendamine ning Internet ja inimõigused. Avapäeva järgselt võib öelda, et palju pakub kõneainet just Internet ja inimõigused, kus keskendutakse sõnavabadusele, privaatsusele, laste haridusele, sest küberturvalisuse juures ei saa mööda inimeste turvalisusest ja õigustest. 

Rohkem teemasid ja päevakava leiad SIIT.

Toimuval võimalik silm peal hoida veebiülekannete ja transkriptide kaudu, samuti on paneeldiskussioonidesse võimalik esitada küsimusi. Selle kohta leiad rohkem informatsiooni SIIT

Jälgi meid Twitteris @Eesti_Internet ning IGF ametlikku hashtagi #IGF2015!

Lisaküsimuste korral võta EIS-ga ühendust: Maarja Kirtsi, maarja.kirtsi@internet.ee

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi