Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Täna toimub esimene Interneti Päev 2015

Internetist on saanud majanduse «lubrikant» ning see loob kasvupinna innovatiivsusele tehnoloogias ja teenustes. Palju räägitakse asjade internetist. Kuid, kas Internet suudab käivitada iga hangunud majanduse? Kui palju on Internetis vabadust ja kui palju vastutust – kui palju on kodanikul õigus ja vajadus teada riigi kontrollist? Kas privaatsus internetis on illusioon? Kui palju on tehnoloogia areng suurendanud digilõhet, andnud põhjust rääkida digitaalsest kirjaoskusest ning päris- ja virtuaalelu vahelisest tasakaalust?
Nende ja teiste intrigeerivate teemade üle arutlevad Valdur Mikita, Linnar Viik, Carri Ginter, Erkki Koort, Pille Pruulmann-Vengerfeldt, Andra Siibak, André Karpištšenko, Toomas Kärner, Riho Kurg, Kristjan Lepik, Kristjan Port, Rain Rannu, Henrik Aavik ja Hans Lõugas

Interneti Päev 2015 on osa tehnoloogianädalalast «ICT Week», kus IKT valkonna esindajad vahetavaid ideid ja loovad kontakte ning kogevad IKT saavutusi avalikust- ja erasektorist.

Interneti Päeva saab otseülekandes jälida päev.internet.ee veebilehel, samuti Postimees Online-s ja keskkonnas Digitark. Twitteris #ipäev!

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi