Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Vabanenud 38 000 domeeninimest registreeriti esimese 15 minutiga 1200 domeeni

Täna kell 12.00 lasi Eesti Interneti SA vabaks ligi 38 000 vana korra järgi registreeritud ümberregistreerimata domeeninime. Esimese 15 minutiga registreeriti 1200 domeeni.
38 000 vabanenud domeeninime olid registrisse jäänud kasutuses mitteolevad domeenid ning nende seas oli hulk väärtuslikke domeene, mis teistkordselt ringlusesse lasti. „Tänane plahvatuslik domeenide registreerimine näitab, et vana korra järgi registreeritud domeenide seas seisis suur hulk selliseid domeene, mille kasutusele võtmise vastu oli inimestel väga suur huvi“ ütles Eesti Interneti SA juhatuse esimees Marek-Andres Kauts. "Esimese 15 minutiga registreeriti 1200 domeeni, hetkel on registreeritud üle 1360 domeeninime" lisas Kauts. Domeenide koguarv Eesti Interneti SA registris on tõusnud üle 56 700 domeenini.

Esimesed 10 registreeritud domeeni olid baar.ee, klaas.ee, fekaalivedu24.ee, dnb.ee, debian.ee, sa.ee, boutique.ee, adecco.ee, zt.ee ning mega.ee.

Erinevate registripidajate poolt tuli suur hulk päringuid domeenidele seo.ee, car.ee, audio.ee ning my.ee.

Eesti Interneti SA avaldas oma veebis www.eestiinternet.ee 6.04.2011 vabanenud domeenide nimekirja. Nimekiri on informatiivne ning ei pruugi olla domeeni pärimise hetkel WHOIS andmebaasist aktuaalne. Nimekiri uueneb iga 10 minuti järel.

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi