Uudised, sündmused ja blogi

Siit leiad kõik meie uudised, blogipostitused ja ürituste, hoolduste ja katkestuste informatsiooni.

Tagasi

Andmed osutavad: ka 2021. aastal kasvab uute .ee domeenide registreerimine märkimisväärses tempos

Kui juba möödunud aastal registreeriti uusi .ee domeene varasemast rohkem Covidist tingitud eriolukorra tõttu, siis käesoleva aasta tulemused on veelgi ilmekamad – aastaga on .ee domeenide koguarv registris kasvanud 8.8%. Seega võib järeldada, et vaatamata erinevatele välismaistele online-platvormidele peetakse oma veebilehte endiselt üheks kõige olulisemaks e-kanaliks.
Andmed osutavad: ka 2021. aastal kasvab uute .ee domeenide registreerimine märkimisväärses tempos
2021. aasta suurim kasv uute domeenide registreerimises oli märtsis, mil .ee domeene registreeriti lausa 35.8% rohkem kui eelmise  aasta märtsis. 2020. aasta oli mõneti sarnane - kas siis toimus suurim hüpe kevadel, aprillis, mil kasvuprotsendiks oli 34.3.

Kolme kvartali lõikes oli madalaima aktiivsusega kuu juuli, mil domeene registreeriti 12% vähem kui eelmisel aastal. Tänaseks on .ee domeenide koguarv registris napilt 145 000.

Värsked andmed Euroopa ja maailma registrite osast leiad meie möödunädalasest postitusest, kuid tea, et seal esitatu põhineb viimasel 12 kuul, siinne võrdlus katab aga käesolevat aastat.

Statistikat rahvusdomeeni osas näeb jooksvalt ja mugavalt ka meie veebist - kliki ja vaata siit!

Kommentaarid

Martin Tooming19.11.2021

Tere, kas keegi ka kontrollib, kes neid domeene ostab? Praegu on Google-i otsingud risustatud äsja ostetud .ee domeenidega, mille sisuks on automaattõlgetega veebipoed, mis Google-i otsingulehelt tulles suunavad otse Aliexpressi: https://www.odedisain.ee/Products/123012_Supply.html https://www.pihlatalu.ee/Order/144614_online https://nordestmoobel.ee/purchase/55852-fresh/

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi