Uudised, sündmused ja blogi
Siit leiad kõik meie uudised, blogipostitused ja ürituste, hoolduste ja katkestuste informatsiooni.
Heiki Sibul nimetati taas Eesti esindajaks ülemaailmsesse interneti aruteluplatvormi IGF
IGF (inglise keeles Internet Governance Forum) on kord aastas toimuv aruteluplatvorm, mille programmi koostab laiapõhjaline esindajate grupp MAG (inglise keeles Multistakeholder Advisory Group). ÜRO peasekretär António Guterres nimetas .ee juhataja Heiki Sibula MAGi liikmeks juba kolmandat ametiaega. Täisnimekirja MAGi liikmetest leiad siit.

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi

uudised
internet
EIS kuulutas välja toetusvooru internetialase teadlikkuse tõstmiseks; taotluse esitamise tähtajaks on 1. märts 2023
Eesti Interneti SA jagab kord aastas toetuseid projektidele, mille
eesmärgiks on edendada interneti-, domeeninimede- ning noorte IT-alast
teadlikkust, samuti võivad toetust saada erinevad programmid,
konverentsid ja uuringud.

uudised
internet
Rahvusdomeenide (.ee) koguarv kasvas 2022. aastal 4.7%
Kui palju uusi .ee aadresse möödunud aastal registreeriti,kui paljudest loobuti ning kuidas jagunevad rahvusdomeenid era- ja juriidiliste omanike vahel? Siin põgus ülevaade meie viimase aasta tulemustest.

uudised
internet
Samm-sammult: kuidas käib .ee domeeni omanikuvahetus?
Kuna aeg-ajalt küsitakse meilt, milline on kasutusel oleva .ee veebiaadressi üleandmise protseduur, siis vaatamata sellele, et kõik .ee-sse puutuv on kirjas domeenireeglites, kirjutame selle siin all ühe näite varal lahti.
Kommentaarid