Uudised, sündmused ja blogi

Siit leiad kõik meie uudised, blogipostitused ja ürituste, hoolduste ja katkestuste informatsiooni.

Tagasi

IGF2020: kaks kuulamissoovitust

IGF on täismahus alanud ning põnevat kuulamist leidub nädala lõpuni. Toome siin all välja kaks soovitust, kuid loomulikult tasub vaadata programmi täispikka nimekirja ning valida endale sobivam teema kas lihtsalt kuulamiseks või kaasarääkimiseks.
IGF2020: kaks kuulamissoovitust
Täna kell 16.10-17.20 | Registreeru või vaata (YT)
Otsides lahendusi digitaalse külma sõja lõpetamiseks USA ja Hiina vahel
USA-Hiina vastasseis ei ole enam ammu kitsalt majandus- ega küberjulgeolekualane, vaid tegemist on võitlusega globaalse liidri positsiooni pärast. USA kardab kaotada oma ajalooliselt domineerivat rolli ning kahe suurriigi üha kasvaval rivaalitsemisel on otseseid ja paratamatuid ohte ka vaba interneti toimivusele ja tulevikule. Kuid kas ja kui palju on Hiina üha kasvav digitaalmajanduse võimekus on ohuks globaalse interneti väärtustele, standarditele ning arengutele? Kas konflikt võib põhjustada interneti infrastruktuurilise killustatuse ning millised on konflikti mõjud ülejäänud maailmale? Kas konflikti oleks võimalik lõpetada rahumeelselt ja nii, et võidaksid mõlemad osapooled?

Täna kell 17.50-18.50 | Registreeru või vaata (YT)
IKT sektori võimalused püüdlemaks energiatõhusamate lahenduste suunas
Kuidas IKT sektor ja eeskätt telekommunikatsioonivaldkond, kus energiatarve on keskmisest suurem, leiaks toimivaid lahendusi, et liikuda süsinikneutraalsuse suunas? Milline on digitehnoloogiate roll jätkusuutlikuma keskkonna ülesehitamisel? Millistes valdkondades on digitehnoloogiate defitsiit suurim ning kas see tuleneb regulaatorist või on põhjuseks vähene innovatsioon või puudulikud investeeringud? Kuidas aitab uus tehnoloogia vähendada keskkonnajälge näiteks tööstuses ja põllumajanduses?

Kogu tänane IGFi programm on leitav siit - kliki!

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi