Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Algas Eesti Interneti SA teavituskampaania „hoia oma veebikodu“

Sellel nädalal algas Eesti Interneti SA teavituskampaania „hoia oma veebikodu“, mille eesmärk on teavitada üleminekuperioodist ning uuest .ee domeenikorrast just neid inimesi ja ettevõtteid kelleni, varasem teavitus pole jõudnud.
„Domeenide ümberregistreerimisest teavitatud kolmes laines: esiteks registripidajate vahendusel, seejärel vana domeeniregistrit kasutades e-postiaadresside teel ja kolmandaks internetimeedia kampaania kaudu. Ehkki senine teavitus on olnud aktiivne, mida iseloomustab ka 191 170 välja saadetud e-kirja, korraldame viimase sammuna „Hoia oma veebikodu“ kampaania. „Hoia oma veebikodu“ eesmärk on, et informatsioon domeenireformist jõuaks kindlasti ka neile, kellele seda kolme esimese lainega mingil põhjusel jõudnud ei ole,“ ütles Eesti Interneti SA juhatuse esimees Marek-Andres Kauts.

„Hoia oma veebikodu“ finantseerib Euroopa Regionaalarengu Fond.

Käesolevaks hetkeks on Eesti Interneti SA poolt registreeritud ligi 48 000 domeeni, millest ligi 37 000 on vanu ümberregistreerituid ning 11 000 uut domeeni. 

“Kui koduleht on maja, siis domeen on aadress kus maja asub. Domeeninimed on kordumatud.” Vaata lisaks www.internet.ee ning kontrolli oma domeeni. 

Eesti Interneti SA on Vabariigi Valitsuse ja ITL poolt asutatud organisatsioon, mille eesmärk on Eesti .ee maatunnusega tippdomeeni haldamine. Domeenireeglid .ee, pri.ee. com.ee, fie.ee ning med.ee ja tasu kinnitab konsensusliku otsusega Eesti Interneti SA 6-liikmeline nõukogu. Pooled nõukogu liikmed nimetab ITL erinevate kogukonna esindajate hulgast (Avo Ots, Taavi Talvik, Erki Urva) ja pooled liikmed on nimetatud riigi poolt (Maria Värton, Jaak Anton, Jaanus Tehver).

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi