Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

August tõi endaga uute domeenide registreerimise kasvu

Tänavune august oli Eesti rahvusdomeeni jaoks märgilise tähtsusega – täitus 160 000 .ee domeeni. Sellega koos tunneme heameelt ka selle üle, et möödunud kuu oli kõige edukam august .ee domeeni ajaloos.
August tõi endaga uute domeenide registreerimise kasvu

Uute .ee maatunnusega domeenide registreerimine kasvas võrreldes eelmise aasta augustiga lausa 15% – kokku lisandus internetti 2 186 uut .ee domeeni. Rahvusdomeen näitab jätkuvat tugevat aastast kasvu, olles praeguseks 5,2% juures.

Nüüd on turule jõudnud ka varasemalt reserveeritud ja blokeeritud .ee domeenid. Nende seas on mitmed Eesti kohanimed, riiginimed, tähed ja numbrid. Tegemist on tõeliselt märgilise sündmusega ning annab ainukordse võimaluse saada eksklusiivsete .ee domeenide omanikuks. Seejuures annavad oksjoni vahendusel domeeninime soetanud inimesed oma panuse tõhusama .ee arendamiseks ning Eesti interneti turvalisemaks muutmiseks.


Millised domeenid oksjonile jõuavad? Vaata lähemalt reserveeritud domeenide oksjoni kavast meie kodulehelt: https://www.internet.ee/eis/uudised/reserveeritud-domeenide-oksjonite-kava. Oksjonil saad osaleda Oksjonikeskkonna vahenudsel: https://auction.internet.ee/ 

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi