Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Eesti Interneti SA 2011. aasta stipendiaadid on Age Kruusamägi ja Andre Eimre

Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi juures Eesti Interneti SA poolt välja pandud stipendiumid pälvisid informaatika eriala tudengid Age Kruusamägi ja Andre Eimre.

Stipendiumid anti üle 23. novembril 2011 Tallinna Raekojas stipendiaatide auks peetud pidulikul vastuvõtul. „IT erialade tipud on võtmeküsimusi Eesti majanduseduks. Tahaksin veelkord tunnustada Aga Kruusamägi ja Andre Eimeret suurepäraste tulemuste eest ning soovida jõudu edaspidistes tegudes,“ kommenteeris Eesti Interneti SA juhatuse esimees Marek-Andres Kauts. 

Eesti Interneti SA stipendiaat Age Kruusamägi: „Stipendiumi saamisega kaasneb pikaajaline positiivne emotsioon ning see innustab ja motiveerib põhjalikumale enesearendamisele. Tekib soov panustada ja teha omalt poolt ära midagi kasulikku“. 

"Informaatika eriala ei ole kindlasti kergemate killast ning nõuab tõsist tähelepanu. Tänu stipendiumile ei pea ma muretsema, kas õppimiseks ja üürikorteris elamiseks vahendeid jätkub, ega pea otsima töökohta. Olen stipendiumi saamise eest Eesti Interneti Sihtasutusele väga tänulik ja loodan tulevikus nendega võimaluse korral koostööd teha," ütles Eesti Interneti SA stipendiaat Andre Eimre.

Stipendiaadid valis välja Eesti Interneti SA ja TTÜ Arengufondi ühiskomisjon. Ühe stipendiumi suurus on 1280 eurot.

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi