Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Eesti Interneti SA tervitab era.ee loomist

Eesti Interneti SA tervitab eraisikutele tasuta kolmanda astme domeenide registreerimise pakkumiseks era.ee domeeni loomist.

Sihtasutus tervitab Garage48 sööstprogrammeerimise üritusel IT-firma Codeborne programmeerijate poolt eraisikutele tasuta kolmanda astme domeenide registreerimise võimaldamiseks era.ee loomist. „On hea meel, et leidub aktiivseid ja ettevõtlikke inimesi, kes .ee domeeni alla nimede registreerimiseks uusi võimalusi loovad. Loodan, et era.ee abil muutuvad mitmed võõramaised aadressid nagu blogspot.com, wordpress.com või facebook.com koduselt .ee lõpulisteks,“ ütles Eesti Interneti SA juhatuse esimees Marek-Andres Kauts. Era.ee alla registreeritud kolmanda taseme domeen on väga sobiv näiteks isikliku ajaveebi, pere pildialbumi või sotsiaalmeedia võrgustiku lehele viitamiseks. 

Eesti Interneti SA on keskne register ning võimaldame soovijatel registreerida teise astme .ee domeene ning ülddomeene pri.ee. com.ee, fie.ee ning med.ee. Era.ee domeen on üks nendest väärtuslikest domeenidest, mis vabanes 6. aprillil 2011 pärast vana domeeniregistri puhastamist mitte kasutuses olevatest domeenidest ning sai uue ja kasuliku rakenduse. 

Eesti Interneti SA on Vabariigi Valitsuse ja Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) poolt asutatud organisatsioon, mille eesmärk on Eesti .ee maatunnusega tippdomeeni haldamine. Domeenireeglid ja -tasud .ee, pri.ee. com.ee, fie.ee ning med.ee osas kinnitab konsensusliku otsusega Eesti Interneti SA 6-liikmeline nõukogu, mille pooled liikmed nimetab ITL ja pooled liikmed riik.

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi