Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Kutsume osalema Balti Domeeni Päevadel!

Eesti Interneti Sihtasutus ning NIC.LV kutsuvad osalema Baltimaade domeeni valdkonna aasta kõige olulisemal sündmusel - Balti Domeeni Päevad 2023.
Kutsume osalema Balti Domeeni Päevadel!

Seekordne üritus toimub 4.-5. oktoobril Riias rahvusvahelise küberturvalisuse konverentsi CyberChess raames. Kahe päeva jooksul tulevad käsitluse alla mitmed aktuaalsed teemad: DNSi turvalisus ja tulevik, DNSSEC, domeinerid, küberskvottimine, andmetäpsus ning teised valdkonna trendid.

Balti Domeeni Päevadel:

  • Omandad väärtuslikke teadmisi rahvusvahelistelt ekspertidelt küberturvalisuse, domeenide, interneti halduse ja infrastruktuuri teemadel;

  • Saad võrgustuda IT valdkonna spetsialistide, ettevõtjate, poliitikakujundajate ning teadlastega;

  • Tähistada .LV 30. juubelit koos Baltimaade kolleegidega!


Balti Domeeni Päevad toimuvad Radisson BLU  Läti konverentsikeskuses (aadressil Elizabetes tänav 55, Riia). Ürituse programm, esinejad ning registreerimine toimub veebilehel http://cyberchess.lv.

Üritusel osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine, mis on avatud kuni 19. septembrini. Siiski tasub enda osalemisest teada anda esimesel võimalusel, kuna kohapealne osalejate arv on piiratud. Balti Domeenide Päeva esinejad, programm ja ajakava on leitavad kodulehel http://cyberchess.lv. Üritus toimub inglise keeles.

Kohtumiseni Balti Domeeni Päevadel!


Balti Domeeni Päevi ja CyberChess konverentsi korraldavad CERT.LV, NIC.LV ning Läti kaitseministeerium koostöös ISACA Läti esinduse, Läti Interneti Assotsiatsiooni, Eesti Interneti Sihtasutuse ja DomReg.LT-ga. Konverents on kaasrahastatud Euroopa Liidu poolt ning selle toimumist toetab Euroopa Küberturvalisuse Kompetentsikeskuse Läti Rahvuslik Koostöökeskus (NCC-LV), ICANN, SIA LMT, SIA Tet, Läti Rahvusringhääling, SIA Cyber Circle, CSC Corporate Domain, SANS Instituut, CLICO Batlics ja Recorded Future.

Lisainfo ja küsimused:
pr@nic.lv
+371 670 858 58

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi