Uudised
.ee ja domeenindusega seotud uudised
Milline võiks olla .ee tiigrihüpe?
Kogume VUNKi innovatsiooni alal inimeste arvamusi sellest, milline võiks olla rahvusdomeeni .ee või rahvusdomeeninduse kui sellise tulevik arenevas tehnoloogiamaailmas. Kogume mõtteid paberile, Twitterisse, videosse ja pilti! Anname Arvamusfestivali külastajatele võimaluse säutsuda otse .ee Twitteri kanalisse!
Miks me seda küsime? Sest,.ee-d kui Eesti riigi tunnusdomeeni Internetis on registreeritud ligi 120 000. Kas domeenindusel on mobiilirakenduste arenduse kõrval aastal 2020 kohta? Kuhu peaks rahvusdomeeni areng jõudma? Kuidas kindlustada seda, et rahvusdomeen Interneti plahvatuslikus arengus ellu jääb? Viimastel aastatel on Internetiruumi lisandunud üle tuhande uue domeenilõpu nagu .cloud, .paris, .berlin ... Kas Eestil oleks vaja oma .tallinnat, .est-i? Ehk milline võiks olla .ee "tiigrihüpe"?
Tule ja avalda arvamust, milline võiks olla rahvusdomeeni .ee tiigrihüpe?
12. august 2016 @ 13:00-18:30 VUNK innovatsiooni alal!
Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi
Heiki Sibul nimetati ülemaailmsesse interneti aruteluplatvormi IGF Eesti esindajaks
ÜRO peasekretär nimetas Eesti Interneti SA juhatuse liikme Heiki Sibula Interneti Governance Forumi ehk IGFi esindajate grupi MAG (ing k Multistakeholder Advisory Group) liikmeks.
IGF 2024: AI võidukäik ning digitaalse kaasamise arendamine
Möödunud aasta viimane kuu tõi interneti haldusega seotud sidusrühmad iga-aastasele Interneti Governance Forumile (IGF). Sel korral leidis üritus aset Riyadhis ning tõi arutelu alla kümneid aktuaalseid teemasid.
Toetame kohaliku kogukonna arengut - ülevaade 2024. aastal toetatud projektide tulemustest
Eesti Interneti SA (EIS) on aastate jooksul toetanud kümneid projekte, mis on arendanud kohalikku internetikogukonda ning erinevate sihtgruppide internetialaseid teadmisi. Uue taotlusvooru valguses on sobiv aeg heita pilk projektidele, millele andsime hoogu möödunud aastal.
Kommentaarid