Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

Täna alanud Finnish Internet Forum 2011 arutatakse Internetikogukonna sidusgruppide koostööd.

FIF 2011 keskendub teemadele nagu arengud rahvusvahelises Interneti valitsemises, infoühiskonna olukord Põhjamaades ja uued geneerilised tippdomeenid. Põhjalikumalt peatutakse teemal "Internet, kas demokraatia tööriist või mitte?".
„Soome on pika internetikogukonna traditsiooniga riik. Meie huvi Foorumil osalemise kutse vastu võtta on õppida põhjamaade kogemusest internetikogukonna, erasektori ja riigi ühistegevust valdkonna arendamisel," ütles Foorumil Eestit esindav Eesti Interneti SA nõunik Maarja Kirtsi.

FIF toimub Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni poolt ellu kutsutud Interneti Governance Forum (IGF) egiidi all ja selle eesmärk on interneti sidusrühmade vahelise dialoogi suurendamine. FIF 2011 kestab 2 päeva, millest esimesel keskendutakse Põhjamaade ja rahvusvahelistele teemadele ning teisel päeval rohkem Soome kesksetele teemadele. FIF 2011 korraldajad on Soome Välisministeerium,Transpordi- ja Kommunikatsiooniministeerium, Soome ISOC (Internet Society Finland) ning Soome Infoühiskonna Arenduskeskus (Finnish Information Society Development Centre TIEKE).

FIF 2011 päevakord on kättesaadav aadressil internetforum.fi/finnish-internet-forum-2011

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi