Uudised

.ee ja domeenindusega seotud uudised

Tagasi

eeID toob sinuni mugava ja paindliku isikutuvastusteenuse

Kas Sinu ettevõte pakub tarkvaralahendusi, mille puhul on oluline tuvastada teenuse lõppkasutajaid? Soovid, et sinu lahendust saaksid kasutada võimalikult paljud kliendid üle kogu maailma? Soovid unustada sertifikaatide uuendamise vajaduse ning vähendada isikutuvastuse teenustega seotud halduskoormust? Kui jah, siis eeID on just Sulle sobiv lahendus!
eeID toob sinuni mugava ja paindliku isikutuvastusteenuse
Ettevõtted peavad end lähiajal valmis panema SmartID sertifikaadi muutumiseks. Sertifikaatide uuendamine on kriitilise tähtsusega ning tagab kasutatavate lahenduste töökindluse ja turvalisuse. Märkamatult võib kõikide turul olevate autentimislahenduste rakendamisega seotud halduskoormus muutuda aga suureks ning kulutada seetõttu ettevõtete jaoks väärtuslikku aja- ja inimressurssi.

Eesti Interneti Sihtasutus on probleemi lahendamiseks loonud isikutuvastusteenuse eeID, mis koondab ühele platvormile tugevat isikutuvastust võimaldavad teenused. Seega saab vaid ühe liitumisega ligipääsu kõikidele kasutatavatele teenustele (SmartID, Mobiili-ID, ID-kaart jt) ning kaob vajadus tegeleda eraldiseisvalt iga lahendusega seotud halduskoormusega. Kõigele lisaks avab eeID uksed riigi poolt loodud teenustele nagu Bürokratt.

eeID on mugav, paindlik ning tõhus viis turvaliseks eID autentimiseks - hoolitseme teie eest vajalike sertifikaatide ja seadistuste muutmise eest. 

Loe lähemalt: https://www.internet.ee/isikutuvastusteenus

Kommentaarid

Email again:

Veel uudiseid, sündmusi ja blogipostitusi